Pasowanie na starszaka grupa 5/6 letnia

19 listopada w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie odbyło się Pasowania na Starszaka.

Na uroczystość przybyli rodzice dzieci 6-letich. Nauczycielki Agnieszka Cała i Iwona Romańska wraz z wychowankami przygotowały program artystyczny, podczas którego dzieci zaprezentowały się przez rodzicami. Po wygłoszeniu przez dzieci ślubowania oraz przyrzeczenia przez rodziców, dyrektor Bożena Beśka dokonała pasowania za pomocą magicznego ołówka.

Starszaki otrzymały dyplomy oraz słodkość. Było to wielkie przeżycie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dzieci włożyły w tę uroczystość wiele wysiłku i serca. Występy przedszkolaków bardzo podobały się wszystkim, o czym świadczyło skupienie i oklaski. Dla dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.