Pasowanie na przedszkolaka 3-4 latków

Dnia 7 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były maluchy z grupy 3-4 letniej – „Elfy”.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz pani dyrektor. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek A.Popiel i S.Wesołowskiej. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również odwagą.

Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Dzieci ślubowały, ze będą przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i używać zwrotów grzecznościowych na co dzień. Po jego złożeniu pani dyrektor wielkim czarodziejskim piórem pasowała każdego przedszkolaka. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i słodyczami.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz