Pasowanie na Przedszkolaka gr. 3-letnia

W dniu 28 listopada w najmłodszej grupie przedszkolnej odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Uroczystość Rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, śpiewały piosenki, recytowały wiersze.

Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie i obiecały:

  • zgodnie się bawić w przedszkolu;
  • słuchać pań;
  • pomagać kolegom;
  • przychodzić każdego dnia z uśmiechem;
  • być dobrym przedszkolakiem.

Na końcu uroczystości każde dziecko złożyło przysięgę bycia dobrym przedszkolakiem i słuchania się nauczycieli.

Następnie Pani dyrektor Bożena Beśka piórkiem dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która jest podsumowaniem okresu adaptacji dzieci w przedszkolu. Było dużo radości i uśmiechów ze strony dzieci oraz goszczących u nas Rodziców. Na pamiątkę dzieci dostały śliczne dyplomy i słodkie kuferki.
BRAWO NASZE PRZEDSZKOLAKI.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia są dostępne w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz