Obchody Dnia Babci i Dziadka

Babci i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji Ich święta przez wiele dni.

Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń przedstawiły montaże słowno-muzyczne i taneczne. Starszaki zaprezentowały świąteczne przedstawienie. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Wnuczęta obdarowały również swoje babcie i dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile spędzone z wnukami.