Jasełka oraz spotkanie Wigilijne

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

6 – latki we wtorek 20 grudnia postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Ewy Mruszczyk i Agaty Zawdzkiej piękne, jedyne w swoim rodzaju  „Jasełka”, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Byli tam Maryja i Józef, Pasterze i Aniołowie, Trzej Królowie i dzieci.

Swoistego uroku występom dzieci dodały piękne stroje przygotowane przez rodziców, scenografia, szopka, żłobek z siankiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków- oklaskom nie było końca. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po części artystycznej w ciepłej i serdecznej atmosferze odbyło się spotkanie Wigilijne gdzie popłynęły życzenia, przedszkolaki  podzieliły się opłatkiem, następnie zasiedli do stołu zastawionego słodkościami i wspólnie śpiewali kolędy, pastorałki. Chcielibyśmy, by ten grudniowy dzień na długo pozostał w pamięci przedszkolaków.

Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście- rodzice grupy 6-letniej.

 

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz