Jasełka gr. 6a

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Z tej okazji 21.12.2021 grupa 6A-letnia wraz z wychowawcą Pauliną Rajnert przygotowały Jasełka pt. „W Betlejem”. Na scenie nie zabrakło Maryi, Józefa, Pasterzy i Aniołków, Trzech  Króli, a także Posłańców i Króla Heroda. Swoistego uroku występom dzieci dodały piękne stroje przygotowane przez rodziców, scenografia, szopka, żłobek z siankiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Oklasków nie było końca. Występ w wykonaniu starszaków wprawił pozostałe przedszkolaki  w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz