Informacja dla Rodziców!!!

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie działając na podstawie § 18 ust. 2a  i 2c rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z  31  grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2020 r. poz. 1166 ze zm.), ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, w związku z którą zdrowie dzieci może być zagrożone, na podstawie pozytywnej opinii  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pajęcznie, z dnia 30.10.2020 r. oraz za zgodą Organu Prowadzącego, ZAWIESZA ZAJĘCIA we wszystkich grupach Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie na okres od dnia 02.11.2020 r. do dnia 13.11.2020 r.

W związku z powyższym, na podstawie §2 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 1389), zawieszone zajęcia we wszystkich oddziałach  Publicznego Przedszkola Nr 1  w Pajęcznie będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

14 czerwca 5 i 6 latki z naszego przedszkola odwiedziły wrocławskie zoo. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na ten dzień. Już w autokarze były mocno podekscytowane. Celem wycieczki było zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego oraz Afrykanarium i Oceanarium.

Pogoda dopisała wiec dzieci z przyjemnością spacerowały i obserwowały zwierzęta. Oceanarium wywarło na nich ogromne wrażenie, z wielkim zainteresowaniem oglądały morskie stworzenia w tunelu wodnym. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył dzieciom nowych wrażeń i radości. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Mc Donald’s . Do Pajęczna wróciliśmy wieczorem, zmęczeni ale pełni wrażeń.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz