Elfy

bajkowy elf

Cześć! Jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu. Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas.

Nasze panie nauczycielki to mgr Aleksandra Popiel i mgr Sylwia Wesołowska. Pomagają nam również Pani Kasia i Pani Ewa. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, Panie i rówieśników. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować, malować. Lubimy zabawy ruchowe, spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Z chęcią poznajemy nowe wierszyki i rymowanki. Choć trudno nam rozstać się z rodzicami to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. W naszym przedszkolu jest wesoło i bezpiecznie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Kliknij na zdjęcie i przesuń w prawo/lewo

OGŁOSZENIA

Informuję, że dnia 30.09.2020 r. o godz. 16.30 w sali grupy 6b odbędzie się zebranie z Rodzicami wybranymi do trójek grupowych. Bardzo proszę o przybycie.

Zapraszam, Dyrektor Bożena Beśka

Zwracamy się z prośbą o dokonanie wpłat za książki u wychowawców do piątku tj. 25.09.2020 r.

Informacja o przywozach i odwozach dzieci dojeżdżających do naszej placówki dostępne są na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie.

Wrzesień 2020
« Sie