Elfy

bajkowy elf

Cześć! Jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu. Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas.

Nasze panie nauczycielki to mgr Aleksandra Popiel i mgr Sylwia Wesołowska. Pomagają nam również Pani Kasia i Pani Ewa. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, Panie i rówieśników. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować, malować. Lubimy zabawy ruchowe, spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Z chęcią poznajemy nowe wierszyki i rymowanki. Choć trudno nam rozstać się z rodzicami to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. W naszym przedszkolu jest wesoło i bezpiecznie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Kliknij na zdjęcie i przesuń w prawo/lewo

OGŁOSZENIA

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniach 12- 25 marca 2020 zajęcia dydaktyczno – wychowawcze
w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Pajęcznie zostają zawieszone.

Informacja Generalnego Inspektora Sanitarnego dotycząca koronawirusa.

Przydatne materiały o koronawirusie SARS-CoV-2

Lipiec 2020