Festyn Rodzinny – „Rodzina razem się trzyma”

Festyn Rodzinny na stałe zapisał się w kalendarz imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 24 maja pod hasłem „Rodzina razem się trzyma”. Celem uroczystości była integracja środowiska rodzinnego i przedszkolnego oraz dostarczenie wszystkim wielu okazji do radości.

Jak co roku ten dzień zaczęliśmy występami w poszczególnych grupach wiekowych. Dzieci poprzez wiersze i piosenki dziękowały swoim rodzicom najpiękniej jak umiały za miłość, cierpliwość, zrozumienie. Rodzice z okazji święta zostali obdarowani pięknymi upominkami. Były to chwile pełne wzruszeń.

Następnie, dzięki wspaniałej pogodzie wszyscy przenieśliśmy się na plac przedszkolny. Pani dyrektor powitała zebranych gości, składając życzenia rodzicom oraz dzieciom. Życzyła wszystkim wspaniałej, udanej zabawy. Pani Ania wraz ze swoją grupą animacyjną zapewniła super zabawę. Nie zabrakło konkursów dla dzieci i rodziców, baniek mydlanych, malowania twarzy. W czasie festynu każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu. Były stoiska z przepysznymi ciastami, upieczonymi przez rodziców, kiełbaski z grilla, tosty, popcorn, kawa, herbata soki ze świeżych owoców, napoje, loteria fantowa, zamek dmuchany. Środki zebrane podczas festynu przeznaczone zostaną na potrzeby naszej placówki. Wszystkim uczestnikom naszego festynu serdecznie dziękujemy za super zabawę. Szczególne podziękowania pragniemy skierować do rodziców za pyszne ciasta, upominki rzeczowe na loterię oraz vouchery. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy przyjaciele naszej placówki.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz