Dzień Praw Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, grupa 6-letnia przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „Prawa dziecka”. Występy naszych małych aktorów odbyły się dnia 21.11.2017 r. oraz 23.11.2017 r.

W tych dniach gościliśmy w naszej przedszkolnej sali koleżanki i kolegów ze wszystkich grup wiekowych, wychowawców, panią dyrektor, rodziców oraz przedszkolaków z Zamiejscowego Oddziału Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie.

Nasze sześciolatki wystąpiły w pięknych strojach przygotowanych na tę okoliczność przez rodziców. Była Indianka, Chinka, Hawajka, Cyganka, Murzynka, Kowbojka i Kowboj, Francuz, Hiszpanka i wiele innych barwnych postaci. Dzieci prezentowały się pięknie, pięknie też recytowały wiersze, śpiewały piosenki o prawie do przyjaźni, miłości, opieki i zabawy. Nie zabrakło też tańca i instrumentów perkusyjnych. Występ bardzo się podobał zarówno wychowawcom oraz rodzicom.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz