Dzień Pluszowego Misia-zabawa z animatorami

W ostatnich dniach listopada swoje święto obchodzić będzie najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – „Pluszowy Miś”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

9 listopada  przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie przez dwa misie Edzie i Edzia. Poznały historię pluszowego misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach i uczestniczyły w przygotowanych przez animatorów atrakcjach: zabawach ruchowych, quizach, a także misiowych tańcach.

Na zakończenie nie zabrakło pamiątkowych zdjęć oraz drobnego upominku dla każdego dziecka. To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.