Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji w bieżącym miesiącu nasi wychowankowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną nt. „Urodziny Pluszowego Misia”.

Podczas zajęć dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem wysłuchały teatrzyku kamishibai pt. „Historia Pluszowego Misia w 7 odsłonach”, dzięki któremu poznały historię powstania ich ulubionej maskotki. Świętując urodziny pluszowego misia nasi milusińscy rozwiązywali zagadki oraz uczestniczyli w zabawach ruchowych.

Na zakończenie zajęć odśpiewali na cześć jubilata huczne „Sto lat”! Niniejsze wydarzenie dostarczyło wszystkim przedszkolakom radosnych przeżyć i wspaniałych emocji.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz