Dzień języków obcych

25 września w naszym przedszkolu dzieci z grup starszych wzięły udział w zajęciach z języka angielskiego, które miały na celu zaciekawić i dostarczyć dzieciom informacji dotyczących Wielkiej Brytanii oraz pogłębić ich wiedze na jej temat.

Podczas tego dnia dzieci miały szansę poznać królową Elżbietę II, która zabrała ich w podróż po kraju, w którym mieszka. Dzieci poznały symbole Wielkiej Brytanii takie jak flaga, królowa, Big Ben, autobus piętrowy, budka telefoniczna czy też strażnik. Ponadto brały udział w różnych zabawach, konkurencjach oraz zdaniach plastycznych, manualnych i logicznych przygotowanych przez królową. Uwieńczeniem spotkania był bieg z naleśnikiem na patelni „Pancake race”, który przyniósł wiele emocji i wrażeń. Międzynarodowy Dzień Języków Obcych przyniósł dużo zabawy i radości oraz poszerzył wiedzę dzieci z zakresu obszaru anglojęzycznego.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz