Dzień Babci i Dziadka

Styczeń to zimowy miesiąc, że śniegiem i lodem, pełen chłodnych i zimowych dni. Są jednak takie dwa dni, kiedy robi się ciepło, a nawet bardzo ciepło na sercu – to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu, tak jak w ubiegłym roku ze względy na sytuację epidemiczną, zostały nagrane programy artystyczne przygotowane przez dzieci ze wszystkich grup wiekowych w formie filmu video. Jest nam bardzo przykro, że nie możemy zaprosić do przedszkola tych kochanych osób, tak jak to było w latach ubiegłych. Wiersze, piosenki, inscenizacje i tańce było wykonane w sposób perfekcyjny, z wielkim zaangażowaniem przedszkolaków. Dziadkowie oglądając przygotowane występy będą na pewno wzruszeni, a w oku zakręci się łza – tak myślimy. Dodatkowo dzieci przygotowały własnoręcznie wykonane, piękne upominki, które zabrały do domu i tam wręczyły babci i dziadkowi z życzeniami stu lat zdrowia i szczęścia.