Dyżur wakacyjny 2021

Od 07.06.2021 r. do 16.06.2021 r. trwają zapisy dzieci na dyżur wakacyjny. Opieka wakacyjna w naszym przedszkolu zorganizowana będzie w miesiącu lipcu tj. od 01.07.2021 r. do 31.07.2021 r. Opieka przewidziana jest tylko dla wychowanków naszego przedszkola. Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników przedszkola. W okresie dyżuru nie będzie funkcjonował dotychczasowy podział na grupy. Dziecko może być w grupie z inną nauczycielką, innymi kolegami,    koleżankami oraz w innej sali.

Zapisu dokonujemy w sekretariacie przedszkola w godzinach od 07.00 do 14.30.

                                                                                                                                                                                        Z poważaniem 

                                                                                                                                                                                          Bożena Beśka

                                                                                                                                                                           Dyrektor PP nr 1 w Pajęcznie

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz