Czytanie dzieciom w ramach „Tygodnia Bibliotek”

13 maja w naszym przedszkolu w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Pajęcznie oraz uczennice z klasy III Publicznego Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Pajęcznie czytały dzieciom książki z serii „Kicia Kocia” Anity Głowińskiej oraz  „Marysia…” Nadii Berkane.

Celem akcji było promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także rozbudzenie w dzieciach zainteresowania książką. Wszystkie przedszkolaki w skupieniu i zaciekawieniu słuchały bajkowych opowieści oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz