Przedstawienie świąteczne w wykonaniu dzieci z grupy 5/6-letniej oraz Wigilia przedszkolna

Magiczny czas przedświąteczny to okres piękny, wyczekiwany oraz radosny. Ponadto skłaniający do refleksji, okazywania sobie miłości oraz pomocy, tym którzy potrzebują jej najbardziej.

Chcąc uczcić te wyjątkowe chwile Przedszkole nr 1 w Pajęcznie w dniach 19 grudnia dla wszystkich grup wiekowych i 20 grudnia dla Rodziców wystawiło przedstawienie świąteczne. Występ został przygotowany przez grupę 5/6-letnią pod kierunkiem wychowawców. Wyjątkowości całego przedstawienia dodawała scenografia oraz przepiękne stroje przygotowane przez rodziców. Grupa bohaterów wiernie odtworzyła swoje role, zaprezentowała piosenki oraz układy taneczne. Na koniec mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po części artystycznej dla wychowanków przedszkola, odbyło się spotkanie Wigilijne podczas którego przedszkolaki podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie życzenia, wspólnie odśpiewali kolędy. W następnej kolejności wszyscy biesiadnicy zasiedli do stołu zastawionego smakołykami.