Spotkanie z Mikołajem-grupy młodsze

Dzień 6 grudnia jest szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana w naszym przedszkolu słychać było piosenki i wiersze o Mikołaju oraz pytanie – kiedy do nas przyjedzie. I przyjechał do najmłodszych przedszkolaków z grupy 3 letniej A i 3 letniej B.

Dzieci ubrane w czapki mikołajkowe przywitały gościa bardzo serdecznie, zaśpiewały przygotowaną piosenkę i powiedziały wierszyk. Mikołaj obdarował nasze maluszki pięknymi prezentami. Każdemu dziecku zrobiono zdjęcie z Mikołajem a następnie cała grupa stanęła wokół gościa do wspólnego zdjęcie. Na zakończenie dzieci pożegnały gościa zapraszając na następny rok.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz