Udział w ogólnopolskim wyzwaniu ruchowym #MOVEWeekPoland.

#edukacjawruchu W dniach 22- 30 maja przedszkolaki uczestniczyły w ogólnopolskim wyzwaniu ruchowym #MOVEWeekPoland. Dzieci przez cały tydzień aktywnie ćwiczyły zarówno podczas przerw w czasie zajęć, jak i jako poranny rozruch.

Przedszkolaki chętnie naśladowały ruchy Mery a także zdobywały wiedzę na tematy związane z życiem codziennym. Ćwiczenia przyniosły wiele radości, zabawy i uśmiechu na twarzy. Dzieci każdego dnia wyczekiwały na spotkanie z Krokietem i Lamą oraz Mery. Mimo zakończenia wyzwania bohaterowie Akademii Krokieta i Lamy zostaną z nami na długi czas a aktywne przerwy zagoszczą na stałe w naszym przedszkolu.

Krótkie filmy i zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz