Wizyta grupy 6-letniej na Powiatowej Pływalni w Pajęcznie

26 czerwca dzieci z najstarszej grupy naszego przedszkola udały się na Powiatową Pływalnię w Pajęcznie. Na miejscu powitał nas p. Grzegorz Boroń wiceprezes Klubu Sportowego „Meduza”, ratownik wodny. W czasie wycieczki przedszkolaki zapoznały się z obiektem oraz ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy na krytej pływalni.

Poznały pracę ratownika wodnego oraz dowiedziały się, co należy zabrać na basen, plażę. Ponadto usłyszały co wolno, a czego nie wolno robić na basenie lub podczas spędzania czasu na plaży. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie i w znakomitej atmosferze. Wizyta na krytej pływalni zachęciła przedszkolaków do aktywnego wypoczynku podczas wakacji. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że wrócą tu z rodzinami w najbliższym czasie, aby móc skorzystać z basenu.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz