Szanowni Rodzice!

Publiczne Przedszkole nr 1 w Pajęcznie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w mikołajkowej akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Kiedosach. Celem akcji jest pozyskanie wszelkiego rodzaju artykułów chemicznych, szkolnych, zabawek, gier edukacyjnych, słodyczy, które w okresie mikołajkowym zostaną przekazane podopiecznym z RDD. Czas trwania akcji 14.11.2023-30.11.2023. Razem na pewno uda nam się sprawić, aby uśmiech pojawił się na twarzach wszystkich dzieci. Z góry dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu i okazane dzieciom serce. Wszelkie artykuły można przynosić do wychowawców poszczególnych grup.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz