Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

 

Impreza została sfinansowana przez Urząd Miejski w Pajęcznie, Cementownię Warta S.A., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pajęcznie. Olimpiada rozpoczęła się o godzinie 10:00 od uroczystego otwarcia przez Panią dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 Monikę Hanulak oraz Zastępcę Burmistrza Pajęczna Pana Wojciecha Beśkę. Następnie dzieci z każdego przedszkola biorącego udział w olimpiadzie  wykonały pokaz pięknych tańców zagrzewających do wspaniałej rywalizacji. Kolejno drużyny z przedszkoli rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych.

W tym roku drużyna z naszego przedszkola zajęła pierwsze miejsce. Za sportowe zmagania przedszkolakom wręczono pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody. Zabawa była znakomita, o czym świadczą uśmiechnięte buzie dzieci. Sportowy dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji spartakiady, za udział w zabawie i miłą atmosferę. Gratulujemy wszystkim drużynom!

 

 

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz