Festyn Rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie. W tym roku odbył się 23 maja o godzinie 14.00. Całą uroczystość otworzyła Pani dyrektor Monika Hanulak, która na samym początku powitała rodziców oraz złożyła życzenia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Podziękowała również sponsorom: Bank Spółdzielczy w Pajęcznie, Zakład masarski Wdowczyk, Frubex sp.z.o.o. Pajęczno, Rada Rodziców Publicznego przedszkola Nr 1 w Pajęcznie oraz za udostępnienie sprzętu przez Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie.

W festynie uczestniczyła cała społeczność przedszkolna oraz rodzice podopiecznych. W tak pięknym dniu, jakim jest Dzień Mamy i Taty dzieci wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoim rodzicom występy z okazji ich święta. Z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem dzieci śpiewały piosenki, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Każda grupa na koniec swojego występu wręczyła rodzicom upominki.

Atrakcji nie brakowało, były zabawy z animatorem, słodkie przekąski jak wata cukrowa, deserki, bogata oferta najróżniejszych ciast ,babeczek pieczonych przez nasze niezastąpione mamy oraz kawa, herbata i popcorn. W trakcie festynu można było też skosztować kiełbasek z grilla.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz