XVII Spartakiada dla przedszkolaków

Spartakiada to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych dla przedszkolaków z grup sześcioletnich. 18-stego maja dzieci spotkały się, by już po raz siedemnasty wziąć udział w zawodach zorganizowanych w tym roku przez Publiczne Przedszkole nr 2 w Pajęcznie na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie.

Do konkurencji wystartowały cztery drużyny z placówek z gminy. Przed rozpoczęciem zmagań odbyły się pokazy taneczne przygotowane przez młodsze grupy z każdego przedszkola biorącego udział.

Mali sportowcy bardzo dzielnie walczyli, a przy okazji dobrze się bawili. W tym roku drużyna z naszego przedszkola zajęła pierwsze miejsce. Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Dzieci wróciły do przedszkola szczęśliwe z medalami i nagrodami. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz