Gminny konkurs plastyczny „W krainie poezji dziecięcej”

31 marca  został rozstrzygnięty Gminny  Konkurs Plastyczny „W krainie poezji dziecięcej” organizowany przez Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pajęcznie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań literaturą dziecięcą, promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych i rozwijanie ekspresji plastycznej. W konkursie tym wzięły udział  dzieci z grupy 6- letniej –  Anna Posmyk zajmując I miejsce oraz  Natalia Banach zajmując II miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla organizatorów za zaproszenie.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz