„Dzień Kota”

21 lutego w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie obchodziliśmy nietypowe święto-„Dzień Kota”. W tym dniu dzieci z grupy 5-cio i 6-cio letniej wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Pajęcznie, w trakcie których obejrzały film edukacyjny pt. „Dzień Kota”, z którego dowiedziały się o kocich obyczajach oraz sposobach pielęgnacji i opieki jakiej wymagają koty.

Następnie przedszkolaki wysłuchały bajki pt. „Kotka Milusia” przedstawionej za pomocą teatrzyku Kamishibai oraz bajki „Chory Kotek”. Były też kocie zabawy, wykonywanie różnorodnych zadań jak picie mleka z miseczki jak kotki,nawijanie kłębka wełny,kocie grzbiety. Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz