Jasełka Bożonarodzeniowe

W tym roku najstarsza grupa 6 letnia pod kierunkiem Pani Ewy Mruszczyk  i Pani Katarzyny Pietras  zaprosiły wszystkie dzieci i pracowników przedszkola oraz rodziców na przedstawienie jasełkowe. Głównym ich celem było wprowadzenie dzieci i dorosłych w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, kształcenie wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji oraz wzmacnianie i rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci.

Podczas przedstawienia przedszkolaki pokazały opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia oraz stroje były idealnym dopełnieniem całego występu. Mali aktorzy z dużym zaangażowaniem i przejęciem odegrali swoje role. Za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami i podziękowaniami od swoich rówieśników oraz rodziców.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz