Zajęcie w grupie 4-letniej A

Piękna pogoda to okazja do wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. W dniu 28.09.2022 grupa 4a letnia wraz z wychowawczynią pani Aleksandrą Popiel postanowili spędzić aktywnie dzień w ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbyło się zajęcie pod hasłem „Jesień- baw się z nami”. Celem zajęcia było rozwijanie sprawności ruchowej dzieci poprzez gry i zabawy ruchowe, a także ukazanie korzyści zdrowotnych płynących z ruchu na świeżym powietrzu.

Podczas zajęcia 4 latki miały okazję poczuć smak rywalizacji w czasie pokonywania obwodu ćwiczebnego w drużynach. Dzieci do ćwiczeń wykorzystały dary jesieni takie jak kasztany, szyszki, jabłka, liście. Wiele radości przyniosły zabawy z chustą animacyjną oraz kartami obrazkowymi. Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały jesienną naklejkę.

Nasze dzieciaki dzięki ruchowi na świeżym powietrzu nie tylko świetnie się bawią, ale również podnoszą sprawność fizyczną i rozwijają swoje talenty.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz