Powiatowy Konkurs recytatorski „Co słonko widziało”

 20 maja 2022 r. w Bibliotece Pedagogicznej Gminy i Miasta Pajęczno odbył się Powiatowy Konkurs recytatorski „Co słonko widziało”- recytujemy poezję Marii Konopnickiej.

W kategorii wiekowej sześciolatki wzięło udział 5 dzieci z naszego przedszkola. Organizatorzy, komisja, wychowawcy oraz wszyscy uczestnicy mieli okazję wysłuchać następujące wiersze: „W lesie”, „Stefek Burczymucha”, „Skarga Józi”, „Jaskółka”, „Tęcza”. Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie, prezentując swoje talenty recytatorskie. W przerwie, kiedy obradowała komisja uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Nasz wychowanek Karol Nawara zdobył II miejsce natomiast Zuzanna Drab wyróżnienie. Wszyscy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za udział w konkursie.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz