Szanowni Rodzice!

Dzieci przyprowadzane do przedszkola nie mogą mieć jakichkolwiek objawów chorobowych (kaszel, katar, ból brzucha, biegunka, wymioty, zapalenie spojówek, stany zapalne skóry, choroba zakaźna, wysypki i stany podgorączkowe).

Wyklucza się przyprowadzanie dzieci przez rodziców/opiekunów prawnych, jeżeli w domu przebywa osoba poddane kwarantannie lub izolacji w związku z zakażeniem lub podejrzeniem zakażenia.

Dziecko nie może uczęszczać do przedszkola od momentu wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych u rodziców/opiekunów prawnych lub innego członka rodziny zamieszkującego z dzieckiem w jednym gospodarstwie domowym od momentu skierowania na test – co oznacza podejrzenie zakażenia COVID-19!!!

Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na względzie troskę o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Bardzo proszę o dostosowanie się do zasad i obowiązków zawartych w PROCEDURZE BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 w naszym przedszkolu.

Pamiętajmy o zasadzie DDM – DYSTANS, DEZYNFEKCJA, MASECZKA!

Bożena Beśka Dyrektor PP nr 1 w Pajęcznie