Bal karnawałowy

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, także wśród najmłodszych. Dzieci z naszego przedszkola miały okazję wspólnie zintegrować się na balu, którego tematem przewodnim były „LEGENDY POLSKIE”.

Dla przedszkolaków to dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni. Po śniadaniu już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, by wystrój głównego korytarza – sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Milusińscy mieli okazję przebrać się za różne postacie z legend, bajek i inne. Można było spotkać: smoki, króli, rycerzy, księżniczki, wróżki, damy dworu, czarownice. Pomysłowość rodziców w doborze strojów nie miała granic. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Wspomnienia balu na długo pozostaną w naszej pamięci. Dzieci do domu wracały z kolorowymi balonami. Dzieliły się z rodzicami swoimi przeżyciami. Żeby te radosne chwile na długo pozostały we wspomnieniach, w trakcie balu odbyła się sesja zdjęciowa.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz