Bal karnawałowy

07.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, motylki, biedronki, piratów, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider-Manów, pszczółki, królewny…nie sposób wymienić wszystkich bawiących się. Korytarz – sala balowa przyozdobiony kolorowymi balonami zachęcał do wesołej zabawy. Wspólnie z dziećmi przebrali się również wszyscy pracownicy przedszkola. O super skoczną i rytmiczną muzykę do zabawy zadbał Pan Janusz, który zachęcał wszystkich do tańca. Bawiliśmy się znakomicie. Były kaczuchy, walczyki, samba itp.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu. Tego dnia odbyła się również sesja fotograficzna. Dzieci pozowały do zdjęć grupowych oraz indywidualnych.

Bal karnawałowy przebiegł w miłej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny wielki BAL KARNAWAŁOWY dopiero za rok.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz