Akcja sprzątanie świata

19 wrześnie 2018r. dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do akcji „Sprzątania świata”, która polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania.

W tym dniu grupy młodsze wyposażone w jednorazowe rękawiczki i worki sprzątały teren placu przedszkolnego, dzieci starsze natomiast zbierały śmieci na pobliskim placu zabaw. Wychowankowie bardzo zaangażowali się w niniejszą akcję i dokładnie wykonali swoje zadanie. Wierzymy, że prowadzone przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwienie dzieci i w przyszłości nasze przedszkolaki będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

Kliknij/dotknij zdjęcie i przesuwaj w prawo/lewo.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Zostaw komentarz