„ABC Zdrowego Przedszkolaka”

4 października wszystkie przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. „ABC Zdrowego Przedszkolaka” przeprowadzonych przez przedstawicieli Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we Wrocławiu.

Zagadnienia, które były treścią tego niezwykłego spotkania dotyczyły zasad prowadzenia zdrowego stylu życia. Na szczególne uznanie zasługuje sposób przekazywania dzieciom wiadomości. Metody i formy pracy, jakie zostały wykorzystane podczas zajęć były dostosowane do możliwości i potrzeb rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym. Spotkanie było urozmaicone licznymi prezentacjami, zostały wykorzystane plansze demonstracyjne natomiast dzieci włączane były do aktywnego udziału w proponowanych zadaniach. Panu Bogdanowi i Pani Ewie serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszej galerii

Tags

Zostaw komentarz