Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Chcąc uczcić ten wyjątkowy czas dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie przygotowały przedstawienia. Przez wiele dni z wielkim zapałem przygotowywały się do występu. Uczyły się wierszy i piosenek. W swoich prezentacjach zapewniały o wielkiej miłości, którą darzą swoich dziadków. Dziękowały również za wielkie serca, opiekę, dobry przykład, rozpieszczanie, przytulanie i buziaki. Dzieci z pomocą swoich opiekunów przygotowały również drobne upominki. Niestety zabrakło w tym roku wizyty seniorów w naszym przedszkolu ze względu na obostrzenia sanitarne. Aby to zrekompensować występy artystyczne zostały nagrane. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie będą mogli obejrzeć program artystyczny wspólnie ze swoimi wnuczętami w domach i chociaż w małej części dzieci sprawią radość najbliższym.